Ділова англійська мова

Курс Ділової англійської мови призначений для тих, кому необхідне знання англійської мови для роботи з іноземними клієнтами та партнерами, для ведення переговорів і підтримки професійної комунікації англійською мовою.

Програма навчання в Австралії дозволить не тільки підвищити рівень загальної англійської мови, а й приділити особливу увагу розвитку мовних навичок для спілкування в сфері міжнародного бізнесу. Навчання проходить в ситуаціях, максимально наближених до ситуацій реального ділового спілкування. Вас навчать писати діловий лист, доповідь, факс, презентації. Після закінчення програми можна здати іспити LCCI 'English for Business?, TOEIC, а також Cambridge BEC Vantage і BEC Higher. В рамках курсу студенти виконують індивідуальні та групові завдання, відвідують австралійські компанії і отримують поради від спеціально запрошених професіоналів. Курс англійської мови  також буде відмінною підготовкою для тих, хто планує пройти стажування в Австралії.

Для вступу на програму Ділової англійської мови необхідно знати англійську мову на рівні «нижче середнього» або «середній», а ті, у кого рівень недостатній, можуть попередньо пройти курс Загальної англійської. Тривалість програми залежить від навчального закладу, а також цілей і завдань студента і може становити від 1 до 40 тижнів. Програма Ділової англійської може мати закритий або відкритий тип реєстрації на програму. Закритий тип курсу має чіткі дати початку і закінчення програми, в той час як відкритий тип дозволяє студентам почати навчання практично з будь-якого понеділка.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).