Загальна англійська мова

Ця програма англійської мови розрахована на тих, кому необхідно покращити свої знання англійської мови, та і пропонується для студентів будь-якого рівня: від початківців, хто знає англійською лише пару слів і фраз, до студентів просунутого рівня. Студента переводять на рівень вище тільки коли він до цього готовий.

Заняття проходять в групах з 12-16 чоловік, в будь-якому випадку, максимально дозволена кількість студентів в класі - 18 осіб. Кожен новоприбулий студент проходить тестування для визначення його рівня і зараховується у відповідну групу, таким чином, всі студенти в групі - з однаковим рівнем знання англійської мови. Усі навчальні заклади намагаються зібрати в одній групі максимальну кiлькiсть рiзних національностей, щоб студенти могли спілкуватися один з одним лише англійською і в більшості шкіл навіть у позаурочний час діє правило English only.

Основна увага в процесі навчання - відпрацювання основних мовних навичок: читання, письмо, розмова та сприйняття на слух.

Заняття проходять у цікавій захоплюючій манері і включають як різні види індивідуальної роботи, так і роботу в парах і невеликих групах. Іноді студентам дають легкі домашнi завдання. Крім основних занять кожен повинен обрати собі додаткові предмети, які йому цікаві (electives). Вибір предметів досить великий і залежить від кожної конкретної школи. Як правило, предмети за вибором можна розділити на декілька категорій:

  1. Австралія (наприклад, Австралійський сленг, Культура аборигенів, Австралійське кіно і т.д.)
  2. Відпрацювання аспектів мови (наприклад, Граматика, Постановка вимови, і т.д.)
  3. Підготовка до іспитів (наприклад, IELTS, TOEFL, TOEIC)
  4. Спеціальний англійська (наприклад, Ділова англійська, Написання есе та ін)

Тривалість програми загальної англійської мови залежить від індивідуальних потреб кожного студента і може бути мінімум 1 тиждень і максимум 1 рік. (Орієнтовну тривалість навчання в залежності від існуючого рівня знання англійської мови і необхідного рівня можна подивитися на нашому сайті). Крім цього, вивчення загальної англійської часто є сходинкою до вивчення інших мовних програм, що вимагають певного рівня знання англійської мови, таких як, наприклад, Академічний рівень англійської або Ділова англійська. Усі навчальні заклади пропонують так званий відкритий тип реєстрації на програму, тобто студент може розпочати навчання в будь-який понеділок (за винятком святкового) і вчиться стільки, скільки йому потрібно для досягнення його цілей і завдань.

У тих, хто планує короткострокову програму навчання (до 3 місяців), є можливість навчатися повний або неповний день. Всі інші можуть вчитися тільки повний день. Стандартна кількість занять на тиждень - 25 годин та передбачає 20 годин занять в класі і 5 предметів за вибором. Заняття на неповний день розраховані на 10-18 годин навчання на тиждень. Крім цього деякі навчальні заклади пропонують інтенсивні заняття - 30 годин на тиждень для тих, хто хоче домогтися результатів в мінімальні терміни.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями з освіти в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).