Пошук роботи в Австралії

Більшість людей шукають роботу через інтернет. В Австралії існує три найбільших сайти з пошуку роботи:

 • www.seek.com.au
 • www.mycareer.com.au
 • www.careerone.com.au

 Для працевлаштування в Австралії необхідно не тільки знайти відповідну вакансію, але і мати необхідний рівень володіння англійською мовою, освітою і досвідом роботи за обраною професією, а також отримати робочу візу в Австралію.

Зверніть увагу, що назви професій в Австралії і в таких країнах як Росія, Україна, Казахстан, Білорусь та інші не завжди збігаються. Визначення кваліфікації потрібно робити виходячи з реально виконуваних обов'язків на робочому місці. Краще довірити цей процес професіоналам. Зверніться до наших фахівців, і ми допоможемо безкоштовно не тільки правильно визначити професію, а й оцінити Ваші індивідуальні шанси на імміграцію чи робочу візу Австралії.

Також докладніше про деяких професіях Австралії Ви можете прочитати на сайтах:

http://content.mycareer.com.au

http://joboutlook.gov.au

Резюме (Resume/CV)

Якісно і грамотно складене резюме - це перший крок до того, щоб привернути увагу роботодавця і отримати запрошення на співбесіду.

 Довірте своє резюме нашим фахівцям. Ми проведемо його оцінку за трьома ключовими позиціями:

 • зміст;
 • структура;
 • зовнішній вигляд.

Ми допоможемо Вам написати абсолютно нове резюме або привести існуюче у відповідність до вимог австралійських роботодавців. Якщо Ваше резюме складено російською мовою, ми зробимо переклад на англійську.

Вимоги до резюме:

 • Резюме повинно бути високої якості та складено професійно, без граматичних помилок - пам'ятайте, за вашим резюме будуть судити про вас;
 • Обсяг резюме не повинен перевищувати 4-5 сторінок формату А4, основний текст повинен бути надрукований шрифтом, порівнянним за розміром з Times New Roman 11-12pt.

У резюме повинні бути присутніми наступні категорії:

 • Profile: загальний опис вас як фахівця в своїй сфері;
 • Professional Skills: 5-6 професійних навиків, якими ви пишаєтеся і які характеризують вас як фахівця в своєму напрямку;
 • Career Highlights and Achievements: ваш професійний досвід, починаючи з останнього місця роботи до першого, що містить назву організації, посаду, дати роботи і ваші основні досягнення як професіонала;
 • Training and Qualifications: освіту,  різні додаткові курси і семінари, що мають відношення до вашої роботи;
 • Personal Details: знання іноземних мов, інтереси;
 • Referees: імена та номери телефонів 2-3 чоловік з вашої галузі, які можуть дати вам позитивні рекомендації.

Супровідний лист (Cover letter)

Мета супровідного листа - переконати роботодавця в тому, що саме ви ідеальний кандидат на пропоновану посаду. Супровідний лист складається індивідуально для конкретного роботодавця.

Супровідний лист повинен містити наступну інформацію:

Параграф перший: Робота, на яку ви претендуєте, і як ви про неї дізналися. Яскраву та влучну пропозицію про те, чому саме ви є ідеальним кандидатом на цю посаду.

Параграф другий: Чому ви вибрали саме цю компанію/організацію. Чому ви хочете отримати саме цю роботу. Дізнайтеся якомога більше про саму компанію і продемонструйте ці знання.

Параграф третій: Що робить вас гідним кандидатом на цю роботу. Як ваші навики, досвід, освіта допоможуть вам досягти успіху на цій роботі. Які риси характеру допоможуть вам досягти успіху.

Параграф четвертий: заключна пропозиція.

Підготовка до співбесіди

Запрошення на співбесіду це показник того, що роботодавець зацікавився вашим досвідом і кваліфікацією і розглядає вас як потенційного кандидата на посаду. На даному етапі дуже важливо не зіпсувати враження. А для цього треба самим ретельним чином підійти до підготовки до першої співбесіди.

 Вирішальну роль може зіграти будь-яка деталь: як ви виглядаєте, наскільки впевнені в собі, що ви знаєте про роботодавця, як ви підходите до вирішення професійних завдань, ваші жести і міміка і т.д. Ні в жодному разі не запізнюйтесь на співбесіду, але і не приходьте надто рано, не бійтеся ставити  питання - це продемонструє вашу зацікавленість в роботі.

 Наші фахівці допоможуть підготуватися до співбесіди з австралійським роботодавцем, відпрацюють з Вами відповіді на можливі запитання, розкажуть про тонкощі процесу.