Гостьові візи

Гостьова віза в Австралію призначена для поїздок до Австралії з метою відпочинку, подорожей по країні, відвідування родичів, друзів, а також проходження короткострокової програми навчання тривалістю до трьох місяців.

 Одним з основних вимог при подачі заяви на гостьову візу є доказ того, що до Ваших намірів входить саме короткострокове відвідування країни і Ви повернетеся в країну постійного проживання до закінчення терміну дії гостьової візи. Для цього, як правило, необхідно продемонструвати наявність роботи з наданням відпустки і збереженням робочого місця на весь період відсутності, наявність сім'ї, майна, в тому числі нерухомого, в країні проживання і т.д.

 Крім цього, на переважну більшість гостьових віз в Австралії ставлять умову «без подальшого перебування» (no further stay), що забороняє подавати документи на наступну візу, перебуваючи в Австралії. У рідкісних випадках і тільки при наявності певних обставин можна добитися скасування цієї умови. Всі інші бажаючі отримати наступну візу зобов'язані покинути країну і подавати заяву на візу перебуваючи за межами Австралії.

 Необхідно розуміти, що процес отримання туристичної візи Австралії, як одного з варіанту гостьової візи Австралії, набагато складніше і довше, ніж отримання віз інших країн, наприклад, європейських. Тому наполегливо рекомендуємо звернутися до наших фахівців для оцінки шансів на візу Австралії, а також за рекомендаціями по збору необхідних доказів, обґрунтувань і документів.