Опубліковані списки професій на імміграцію в Австралію на 2016-2017

Щороку Департамент Імміграції та Захисту Кордонів Австралії оновлює списки професій на імміграцію. Це може стати як радісною новиною для тих, хто чекає повернення своєї професії до списків, так і обнулити можливості для імміграції тим, хто не встиг подати візову заяву в попередньому фінансовому році.

Оновлення та публікація списків проходить щорічно 01 липня. Основний (SOL) і допоміжний (CSOL) списки не тільки фіксують можливість професійної імміграції для власників певних професій, а й можливість використання спонсорства (штатів/територій або роботодавців) на певні типи постійних і тимчасових віз.

У зв'язку з тим, що зміни прогнозувати заздалегідь неможливо, ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам йти по найбільш можливому шляху на момент оцінки особистої ситуації нашими фахівцями, не чекаючи потенційного оновлення списків. Кожна професія може як з'явиться в списку, так і зникнути. Не ризикуйте своїми шансами на імміграцію тільки тому, що Вам потрібно пройти додатковий етап процесу (наприклад, отримання спонсорства штату).