Візи в Австралію

Візи в Австралію

Тимчасові візи в Австралію дають право перебування в Австралії певний час з метою туризму, відвідування родичів, друзів, лікування, навчання, стажування, роботи або дослідження можливостей для бізнесу.

 Візи в Австралію бувають двох видів:

  1. Тимчасові (короткострокові і довгострокові)
  2. Постійні

 По закінченню будь - якої Австралійської візи заявник зобов'язаний покинути Австралію в зазначений термін, або подати на іншу візу, якщо це не заборонено умовами попередньої візи.

Детальніше про деталі тимчасових віз Австралії Ви можете дізнатися на нашому сайті у відповідних розділах або у наших фахівців.

Зверніть увагу, з 01 вересня 2015 року Австралія повністю відмовилася від практики вклеювання віз в паспорти заявників. Якщо раніше вклейка візи в паспорт була необов'язковою процедурою, але Ви могли замовити цю послугу за додаткову оплату, то зараз Департамент Імміграції та Захисту Кордонів повністю припинив видачу візових лейблів. 

Вимоги митниці до громадян, що перетинають кордон Австралії досить високі. Будь ласка, перед поїздкою уважно прочитайте правила заповнення карти пасажира.

Гостьова віза в Австралію

Гостьова віза в Австралію призначена для тих, хто хоче приїхати до Австралії з метою відпочинку, подорожей по країні, відвідування родичів, друзів, а також проходження короткострокової програми навчання (до трьох місяців).

Одним з основних вимог при подачі заяви на гостьові візи в Австралію є доказ того, що до ваших намірів входить саме короткострокове відвідування країни і ви повернетеся в країну постійного проживання до закінчення терміну дії візи. Для цього, як правило, необхідно продемонструвати наступне: наявність роботи і надання відпустки зі збереженням робочого місця, наявність сім'ї, майна, в тому числі нерухомого, в країні проживання і т.д.

Детальніше про цей тип візи Ви можете прочитати на сторінці ГОСТЬОВА ВІЗА В АВСТРАЛІЮ.


Студентська віза в Австралію

Студентська віза в Австралію призначена для тих, хто хоче пройти навчання в Австралії терміном  більше 3-х місяців.

 Студентська віза в Австралію використовується для навчання в середній школі, професійному коледжі, університеті, а також на довгострокових курсах англійської мови.

З 01 липня 2016 року Австралія перейшла на спрощену схему розгляду і видачі студентських віз. Тепер всі студентські візи об'єднані  в єдиний підклас (500). Вимоги до фінансового забезпечення студента на весь період навчання, а також докази намірів студента повернутися в рідну країну після закінчення навчання залишилися без зміни.

Детальніше про даний тип візи Ви можете прочитати на сторінці СТУДЕНТСЬКА ВІЗА В АВСТРАЛІЮ.

Спеціальні візи в Австралію

Спеціальні візи в Австралії - це окрема категорія варіантів віз до Австралії, які не підпадають під стандартну кваліфікацію. До таких типів віз можна віднести: 

  •     Віза для проходження курсу лікування або пологів в Австралії;
  •     Спеціальні візи для людей певних професій;
  •     Спеціальні програми (стажування);

 На сайті наведені лише найпоширеніші типи віз та шляхи імміграції в Австралію. Завдання міграційного агента об'єктивно оцінити шанси кожного клієнта і розробити індивідуальний шлях імміграції до Австралії. Детальніше про спеціальні типи віз читайте на сторінці СПЕЦIАЛЬНI ВІЗИ ДО АВСТРАЛІЮ.