Bond University

Університет Бонда, вища освіта в Австралії

Університет Бонда був заснований 15 травня 1989 як спільне підприємство австралійської Bond Corporation і японської EIE і став першим приватним університетом Австралії. Перша група з 322 студентів вступила до університету на  навчання. Сьогодні це сучасний університет з інтенсивною програмою навчання. Університет Бонда пропонує навчання в Австралії з 3 семестрами на рік. Така програма дозволяє опанувати спеціальність і мати ступінь бакалавра за 2 роки замість трьох.

Університет відзначений в спеціальних світових рейтингах університетів. Так університет отримав QS Star Ratings в 2014 році. Також увійшов до списку 100 кращих університетів світу за рейтингом Good Universities Guide.

В університеті Бонда навчаються 65% бакалаврів і 35% аспірантів. Університет складається з 19 кампусів різного призначення, починаючи від наукових блоків і закінчуючи гуртожитками та розважальними центрами. Кампуси займають площу в 48га і включають в себе спортивно-рекреаційний центр з басейном олімпійського розміру, тренажерним залом, універсальним спортивним залом, майданчиками для гри в сквош, теніс, пляжний волейбол і полями для регбі та футболу. Це по-суті мінімістечко для   студентів. Саме містечко знаходиться в Робіна в 94 км від Голд-Коста - столиці штату Квінсленд. Цей штат приваблює безліч іммігрантів, в першу чергу природою. Щороку Голд-Кост приймає майже 10 млн. туристів. Тут дуже розвинена не тільки інфраструктура туризму а й ІТ центри.

Основні факультети університету:

  • Бізнес;
  • Науки про здоров'я і медицину;
  • Юриспруденція;
  • Суспільство і дизайн;
  • Пiдготовчi курси для вступу в університет;
  • Англійська Інститут мови (BUELI).


Наша компанія допоможе Вам оформити необхідні документи та візи в Австралію для навчання та (або) роботи.

Початок навчання по семестрах:

січень
травня
вересень

Повну інформацію про програми навчання, списку спеціальностей та вартості ви можете дізнатися на сайті університету в Австралії.