Central Queensland University

Central Queensland University, навчання в Австралії

Central Queensland University Австралія має унікальну історію. Університет був заснований в 1967 році в Рокгемптон і був відомий як технологічний інститут Квінсленда (Capricornia). До 1974 року університет був одним з перших австралійських інститутів, який пропонував сервіс дистанційної освіти в Австралії.

Постійно розвиваючись і розширюючись, в період з 1978 до 1989 були створені нові кампуси в Bundaberg, Emerald, Gladstone, і Mackay. У 1992 році інститут отримав повний статусу університету, і був названий Центральний університет Квінсленда. CQUniversity також розширив свою присутність в цілій Австралії і відкрив відділення в Аделаїді, Брісбені, Мельбурні, Нуса та Сіднеї, навчальні центри в Білоела і Yeppoon. У Кернсі відкрито навчальний центр дистанційної освіти в Австралії. 1 червня 2014года CQUniversity об'їденими з CQ TAFE університетом.

Сьогодні CQUniversity є передовим університетом Австралії і пропонує широкий спектр навчальних і освітніх програм і курсів для більш ніж 30000 студентів, що навчаються кваліфікації починаючи з надання курсів і до рівня доктора.

Кампуси CQUniversity

Університет CQUniversity має кампуси: 

Adelaide campus - знаходиться в південно-західній частині міста, в безпосередній близькості до Аделаїда Showgrounds. Кампус є базою для Appleton інституту, науково-дослідною та міждисциплінарною. Інститут спеціалізується на дослідженнях, навчання в Австралії та залучення спільноти в широкому діапазоні областей, включаючи науку, безпеки сну та втоми, людські фактори та управління безпекою, прикладної психології, взаємодії людини-тварини та культурну антропологію.

Mackay campus - розташований на південній околиці Маккей в шести кілометрах від центру міста. Кампус служить базою для сотень студентів та співробітників, надає широкий спектр послуг, у тому числі лекційних залах театру продуктивності, навчальних номерів, комп'ютерних лабораторій, лабораторії престарілих, відео-конференц-залів, студій звукозапису, студентського житла, книжковий магазин, трапезна і бібліотека. На території надається житло.

Bundaberg campus - знаходиться в південній околиці Бандейбрг і прилеглих до аеропорту містах і в шести кілометрах від ЦКБ. Кампус спеціалізується на невеликих розмірів класах і індивідуально орієнтованого навчання і викладання.

Gladstone campus - знаходиться в південній околиці Бандейбрг в, прилеглих до аеропорту містах і в шести кілометрах від ЦКБ. Кампус спеціалізується на індивідуально орієнтоване навчання і викладання. Кампус включає: бібліотека, книжковий магазин, кампус трапезна, 200-місцевий і 100-місцевий лекційний зал, чотири комп'ютерні лабораторії, клінічні лабораторії і зали відеоконференцій.

Noosa campus - центр в невеликому селі Sunshine Coast Помона, пропонуючи курси з менеджменту управління. Кампус Нуса пропонує сучасні зручності та оточений в тому числі,  клінічні медичні лабораторії, бібліотеки і ресурси СПА, сучасними лекційнї зали, науково-дослідні центри.

Emerald campus - відділення для професійного та дистанційної освіти. Це тихе місце, знаходиться на шосе, Козеріг 275 км на захід від Рокхемптон, і користується популярністю серед студентів. Надає послуги дистанційної освіти. Кампус має власні комп'ютерні лабораторії.

Brisbane campus - знаходиться в центрі ділового району і зручно розташований в декількох хвилинах ходьби від Центрального залізничного вокзалу. Кампус включає в себе вісім поверхів із сучасними зручностями, включаючи аудиторії мистецтва, лабораторії, мультимедійні книгарні, бібліотеки та студентську вітальню.

Melbourne campus - розташований в декількох хвилинах ходьби від парламенту і Мельбурн Центральної залізничної станції. Кампус включає високотехнологічні мультимедійні лабораторії, CQUniversity книгарня, бібліотека, студентський зал, сучасні аудіо- і відеозали.

Sydney campus - всього в п'яти хвилинах ходьби від станції Ратуші. Найбільший кампус університету. У ньому навчаються понад 2000 іноземних студента. Кампус включає найсучасніші аудиторії, мультимедійні лабораторії, книжковий магазин, бібліотеку, кафе і кімната відпочинку для студентів. У 2013 році в будівлі кампусу був відремонтований підвал і в даний час використовується в якості виділеного простору для студентів, щоб розслабитися і поспілкуватися.

Rockhampton campuses - включає в себе два відділення. Кампус Рокгемптон Місто розташоване в центрі міста і пропонує широкий спектр варіантів навчання з сертифікатів і дипломів програми бакалаврату. Він також пропонує короткострокові курси в різних областях, включаючи бізнес, гостинність і красу. Рокхемптон Північне відділення - це штаб університету, який забезпечує спокійне і мальовниче середовище для студентів. Тут часто можна побачити кенгуру, що пасуться на території кампуса протягом усього року. Кампус може похвалитися рядом  арт-об'єктів в тому числі інженерну ділянку, клініки охорони здоров'я, студентського гуртожитку, фуд-корт і спортивний центр.

Фотогалерея університету CQUniversity

Нижче ви можете наочно ознайомитися з умовами проживання та навчання в університеті CQUniversity. Високотехнологічні і сучасні учбові заклади, лабораторії, лекційні зали, бібліотеки і студентські містечка дозволяють насолоджуватися природою, проживанням та здобути вищу освіту в Австралії зі своє ї спеціальності.

Факультети університету CQUniversity

CQUniversity проводить навчання для австралійських та іноземних студентів за такими напрямками:

 • Професійне навчання;
 • Торгівля та тренінги;
 • Бізнес;
 • Бухгалтерський облік і юриспруденція;
 • Творчество;
 • Виконавче і візуальні мистецтва;
 • Освіта та гуманітарні;
 • Інжиніринг і штучна середу;
 • Здоров'я;
 • Інформаційні технології та цифрових медіа;
 • Психологія;
 • Соціальна робота та громадська служби;
 • Наука і довкілля;
 • Робота і навчальна підготовка.

Студенти та аспіранти університету, за останніми даними, опублікованими Graduate Careers Australia отримують роботу в 81 відсотках випадків. Це цифра майже на 10 відсотків вище, ніж в середньому по країні 71,3. CQUniversity також зарекомендував себе в галузі досліджень в Австралії і отримав рейтинг рівня світових стандартів у галузі сільського господарства, прикладної математики, догляду та медичної науки та охорони здоров'я.

Для іноземних студентів університет CQUniversity пропонує гнучкі і привабливі навчальні тури з вивчення англійської мови та знайомства з університетом.

Студентські візи в Австралію

Наша компанія є офіційно зареєстрованим міграційним агентом в департаменті імміграції Австралії. Ми допоможемо Вам оформити всі необхідні документи для переїзду до Австралії, в тому числі і оформлення візи в Австралію.