ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАШ САЙТ!

На цьому сайті ми зібрали всю основну інформацію з питань отримання віз та імміграції до Австралії. Сподіваємося, що тут ви знайдете відповіді на всі Ваші питання. Адміністратором і власником сайту є компанія "OZTEC Australian Experts".

ТОВ "Агенство Австралія" є представником компанії в Україні з офісом в м Київ. Тут Ви завжди можете отримати грамотну консультацію в режимі реального часу, наші фахівці допоможуть також зі збором необхідних документів для оцінки візової відповідності та формування візової справи міграційним агентом в Австралії.

Імміграція в Австралію

OZTEC Australian Experts – міжнародна компанія,  що  динамічно розвивається, розташована в м Мельбурн, Австралія. Компанія була заснована в 2005 році, і за ці роки заслужила репутацію лідера на ринку. Ключовими факторами успіху компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, досконале знання нюансів і особливостей візового процесу в Австралії, а також суворе виконання вимог, що пред'являються до зареєстрованих міграційних агентів в Австралії.

Оформлення всіх візових справ веде зареєстрований російськомовний міграційний агент Nina Zheltova (MARA 0850624).

Агентство Астралія - послуги з імміграції в Австралію

ТОВ "Агенство Австралія" розташоване в Києві, є офіційним представником компанії OZTEC Australian Experts в Україні і пропонує повний спектр послуг по супроводу візового процесу, імміграції до Австралії та пост-імміграційної підтримки. Компанія надає професійні послуги за напрямками:

 Ми допоможемо підібрати правильний тип візи, виходячи з Вашої індивідуальної ситуації. Міграційний агент надає послуги з супроводу повного циклу або окремих етапів візового процесу (спонсорство, номінації, візові заяви, підтвердження кваліфікації, апеляційні заяви до суду і т. п.).

ТОВ "Агентство Австралія" має офіційну ліцензію на послуги з працевлаштування.

Австралійсько-Європейська консалтингова група

Переїзд до Австралії та адаптація можуть стати простіше з нашими додатковими послугами:

  • Зустріч в аеропорту
  • Відкриття рахунку в банку
  • Оформлення іпотеки та інших кредитів
  • Отримання номера платника податків
  • Оформлення Medicare і/або приватної медичної страховки
  • Оформлення в дитячий сад/школу/коледж/університет
  • Купівля автомобіля
  • Купівля або оренда нерухомості
  • Завірений переклад документів офіційним перекладачем NAATI

Детально про адаптацію в Австралії можна ознайомитись на сторінці ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ.