Академічна англійська мова

Курс Академічної англійської мови розрахований в першу чергу на тих, хто планує продовжити навчання в австралійському навчальному закладі: професійному коледжі, університеті. Курс Академічної англійської навчає правильно писати есе та доповіді, читати і розуміти академічні тексти, робити презентації і брати участь в дискусії. Часто в структуру курсу входить підготовка до іспиту IELTS, а багато великих шкiл мають договори прямого надходження з професійними коледжами та університетами, які приймають випускників курсу без здачі іспиту IELTS.

Більшість мовних шкіл пропонують кілька рівнів програми, але в будь-якому випадку, для вступу на програму Академічної англійської мови необхідно мати середній рівень знання англійської мови.

Тривалість програми навчання в Австралії залежить від навчального закладу, а також цілей і завдань студента і може становити від 2 до 36 тижнів. Програма Академічної англійської може мати закритий або відкритий тип реєстрації на програму. Закритий тип курсу має чіткі дати початку і закінчення програми, в той час як відкритий тип дозволяє студентам почати навчання з будь-якого понеділка.

Курс Академічної англійської наполегливо рекомендують всім безпосередньо перед початком навчання в австралійському коледжі чи університеті Австралії, так як він допоможе зрозуміти вимоги, що пред'являються студентам австралійських навчальних закладів, і розвинути спеціальні навички, необхідні для навчання та підготовки

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).