Академічний рік/семестр

Цей варіант навчання в Австралії призначений для тих, хто віддає перевагу більш тривалiй програмi навчання. Він об'єднує в собі декілька різних варіантів курсів. Наприклад, ви можете почати з курсу загальної англійської, потім перейти на курс ділової англійської, а потім підготуватися і здати іспит Cambridge, IELTS або TOEIC. В   рамках програми можна навіть попрацювати або пройти стажування за фахом.

Ви самі складаєте програму навчання в Австралії в залежності від ваших потреб і бажань!

Тривалість даного виду навчання в Австралії, як правило, 22-23 тижні для програми Академічний семестр, 33 тижнів для програми Академічний рік та 46 тижнів для програми Академічний рік (подовжений). Однак є й варіанти навчання, де ви самі вибираєте, як довго хочете вчитися - в будь-якому випадку, тривалість навчання повинна бути не менше 8 тижнів.

Програма Академічний рік/семестр може мати закритий або відкритий тип реєстрації на програму навчання до Австралії. Закритий тип курсу має фіксовані дати початку і закінчення програми, в той час як відкритий тип дозволяє студентам почати навчання практично з будь-якого понеділка, при цьому дата початку обраних занять буде залежати від розкладу курсів в австралійському навчальному закладі.

На програму навчання може вступити будь-який бажаючий, незалежно від рівня знання англійської мови. Якщо ви самі вибираєте тривалість навчання, але при цьому не впевнені, які предмети вам потрібні - можна просто замовити програму загальної англійської мови на відповідний термін і ваш учитель на місці порадить вам оптимальну комбінацію навчальних курсів.

І ще, у вас є чудова можливість вчитися в Австралії та подорожувати - ви можете пройти навчання не в одному, а в двох, трьох або навіть чотирьох містах Австралії!

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).