Робочі візи в Австралію

Існують різноманітні робочі візи в Австралію для людей, охочих приїхати як на тимчасову, так і на постійну роботу в Австралію. 

Робочі візи дають можливість легальної роботи в Австралії за фахом на постійній або тимчасовій основі. Період роботи залежить від обраного типу візи. Деякі візи видаються тільки один раз, інші можна отримувати кілька разів поспіль.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Будь-яка робоча віза Австралії передбачає наявність спонсора. Ви не можете подавати заяву на візу без наявності запрошення або контракту на конкретне робоче місце в Австралії.

Робоча віза може стати одним із шляхів імміграції до Австралії. У деяких сферах виробництва гостро відчувається нестача кваліфікованих фахівців, і часто роботодавці спочатку запрошують потрібного їм працівника на тимчасовій основі, а потім готові продовжити контракт і виступити спонсором для отримання постійної візи Австралії.

Для отримання робочої візи Австралії одного запрошення на роботу не досить. Ваш потенційний роботодавець повинен спочатку отримати дозвіл на спонсорство в Департаменті імміграції, номінувати Вас на конкретну позицію, і тільки потім Ви зможете подавати заяву на візу.

 Так як цей процес досить складний, не кожен роботодавець погодитися виступити спонсором, тим більше, якщо особисто з потенційним працівником не знайомий. Ми представляємо інтереси роботодавців і працівників, супроводжуючи процес на кожному етапі. Для деяких професій ми пропонуємо послуги з працевлаштування та пошуку спонсора на робочу візу Австралії. Детальніше читайте на сторінці ВАКАНСІЇ.

Тимчасова робоча віза (підклас 457)

Тимчасова робоча віза призначена для людей, що мають запрошення на роботу в Австралії від роботодавця. Роботодавцем-спонсором може виступати як австралійська, так і іноземна компанія, яка веде бізнес в Австралії.

Умови отримання візи:

 • Роботодавець повинен мати дозвіл на спонсорство (або подати заяву на спонсорство в рамках візового процесу)
 • Заявлена ​​позиція повинна бути схвалена Департаментом імміграції і не повинна бути створена спеціально під заявника з метою переїзду до Австралії
 • Заявлена ​​позиція повинна бути в списку професій на імміграцію
 • Компанія-спонсор повинна бути безпосереднім роботодавцем заявника
 • Заявник повинен мати кваліфікацію і навички, необхідні для роботи за заявленою спеціальністю
 • Достатній рівень англійської - IELTS 5.0 загальний бал і не менше 4.5 по кожному аспекту (вище, якщо є вимоги роботодавця або ліцензування)
 • Докази, що зарплата буде відповідати вимогам законодавства Австралії. Умови праці повинні бути аналогічні тим, які надаються громадянам або резидентам Австралії на тій же позиції.

Віза видається терміном до 4 років. Після закінчення даного терміну можлива повторна подача  на аналогічну візу при виконанні всіх критеріїв, зазначених вище. Обмежень на кількість продовжень такої візи не існує. 

Заявник може включити в візову заяву членів своєї сім'ї, які отримують право вчитися або працювати в Австралії.

Працівникові забороняється змінювати роботодавця, займатися роботою, що не відповідає вказаній у візовому заяві позиції, а також паралельно працювати на іншого роботодавця або на себе. Обмеження на вид діяльності членів сім'ї заявника не накладає.

Постійна робоча віза (підкласи 186, 187)

Постійна робоча віза призначена для іноземних працівників з високим рівнем кваліфікації, які мають запрошення на роботу в Австралії за фахом і володіють англійською мовою на високому рівні.

 Після отримання візи працівник не має право змінювати роботодавця або працювати за іншою спеціальністю протягом 2х років. Віза вважається постійною, тому всі соціальні пільги резидента (державне страхування, дотації на навчання дітей і т.п.) починають діяти відразу після переїзду до Австралії. Через 2 роки дії візи при дотриманні всіх її вимог статус резидента стає незалежним, і працівник має право вільно приймати рішення про перехід до іншого роботодавця при бажанні.

Існує два підкласу постійних робочих віз.

1. ENS (підклас 186)

Умови отримання візи:

 •     Мати запрошення на роботу в Австралію за фахом строком не менше 2-х років
 •     Спеціальність повинна бути зі списку професій на імміграцію
 •     Робоча позиція не повинна бути створена спеціально під заявника з метою переїзду до Австралії
 •     Мати формальне підтвердження кваліфікації від оціночної комісії Австралії
 •     Мати досвід роботи не менше 3-х років за фахом
 •     Володіти англійською мовою на високому рівні (IELTS не менше 6.0).

2. RSMS (підклас 187)

Умови отримання візи:

 • Мати запрошення на роботу в Австралію від роботодавця, який перебуває за межами великих міст (крім Аделаїди) терміном не менше 2-х років
 • Спеціальність повинна бути не нижче Level 3 по визначенню ANZSCO
 • Робоча позиція не повинна бути створена спеціальність під заявника з метою переїзду до Австралії
 • Мати достатню кваліфікацію і навички для роботи за фахом
 • Роботодавець повинен одержати дозвіл регіональної комісії (RCB) на номінування іноземного працівника на позицію
 • Володіти англійською мовою на високому рівні (IELTS не менше 6.0).

Як знайти спонсора в Австралії?

Ми допоможемо Вам в отриманні тимчасової або постійної робочої візи, а Вашому роботодавцю пройти через всі етапи процесу отримання дозволу, дозволу регіональної комісії, номінації працівника і подання візової заяви. Для безкоштовної оцінки ваших шансів, скористайтеся анкетою або зверніться до наших фахівців.

За деякими професіями ми надаємо послугу пошуку спонсора-роботодавця в Австралії. Додаткову інформацію Ви можете дізнатися на сторінці ВАКАНСІЇ.