Англійська мова Плюс

Вивчення іноземної мови в країні, де він є офіційним, завжди захоплююче і ефективно. А для тих, кому недостатньо просто поліпшити знання мови, а хочеться чогось більшого, є так звані програми «з начинкою».

У якості «плюса», тобто доповнення до основного курсу англійської мови, можуть виступати абсолютно різноманітні речі, проте умовно всі їх можна розділити на чотири великі групи:

Програма Англійська мова + Активний відпочинок дозволяє поєднувати заняття англійською з уроками, наприклад, серфінгу, тенісу, гольфу або підводного занурення на унікальному Великому бар'єрному рифі. Мінімальна тривалість програми навчання в Австралії найчастіше становить 2 тижні, а структура програми передбачає заняття англійською днем та ​​плюс заняття обраним видом спорту ввечері та / або у вихідні.

Програма Англійська мова + Професійний курс за своєю структурою схожа на перший варіант, тільки замість спортивних занять можна вибрати вивчення того чи іншого професійного курсу, наприклад, бізнесу, масажу або отримання сертифіката барісти (професіонала з приготування кави). Тривалість програми, як правило, не перевищує 12 тижнів.

Обидві програми навчання в Австраліїї англійської мови розраховані на студентів від 16 років (хоча можуть бути і винятки) і можуть мати як закритий (визначені дати початку), так і відкритий (з будь-якого понеділка) тип реєстрації на програму.

Для студентів старших - від 18 років - є програми Англійська мова + Робота та Англійська + Стажування. Принципова різниця між програмами в тому, що робота пропонується не за фахом, часто в сфері гостинності, з погодинною оплатою, в той час як стажування передбачає неоплачувану роботу за спеціальністю в австралійської компанії. Обидві програми передбачають наявність студентської візи, так як по туристичній візі працювати заборонено. Після проходження попереднього курсу англійської мови та за умови, що ваше знання мови задовольняє пропонованим вимогам - середній рівень для роботи або вище середнього для стажування - ви можете паралельно з навчанням працювати, але не більше 20 годин на тиждень.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).