Рівень англійської мови для іміграції в Австралію

ТАБЛИЦЯ РІВНІВ АНГЛІЙСЬКОЇ ПО СИСТЕМІ IELTS ДЛЯ ІММІГРАЦІЇ В АВСТРАЛІЮ

Рівень

Назва рівня

IELTS

TOEFL

iBT/CBT/PBT

Особливості

1

Початковий

Ви знаєте по-англійськи тільки кілька слів. Іноді можете зрозуміти прості речення та прохання, але відповідати можете тільки простими завченими фразами.

2

Елементарний

2.5 – 3.5

22/70/360 – 32/97/400

Ви можете спілкуватися на загальні, добре знайомі Вам теми про повсякденне життя. Ви можете освідчитися в більшості найпростіших ситуацій (запитати дорогу, розповісти про себе, поговорити про погоду ...). Використовуєте завчені пропозиції. Можете зрозуміти сенс простого, короткого тексту на знайому тему і можете написати кілька простих речень про себе або про когось іншого (друга, родича).

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

Середній

4.0

42/123/440

Ви непогано можете спілкуватися на ряд знайомих повсякденних тем. Але у Вас ще обмежений словниковий запас, Ви часто не розумієте, про що говорять, і можете використовувати тільки прості граматичні структури. Можете зрозуміти загальний зміст і знайти потрібну інформацію в простому письмовому тексті на знайому тему і можете писати короткі прості речення, які в більшості випадків здатні донести до читача зміст того, що Ви хотіли сказати.

4.5 – 5.0

52/150/475 – 61/175/500

Ви розумієте англійську мову і з певною упевненістю можете спілкуватися на знайомі теми. Здатність спілкуватися вже менше залежить від контексту і теми включають вже не тільки інформацію про себе або іншу нагальну інформацію. Ваш словниковий запас все ще не так великий і Ви ще не можете говорити у швидкому темпі, так як Вам потрібен час на те, щоб подумки побудувати граматично правильна пропозиція. Ви розумієте простий текст і можете написати самі текст на знайому тему, непогано скласти пропозиції, що досить для дружньої листування.

5.5 – 6.0

70/195/525 – 79/213/550

Загалом і в цілому у Вас хороший рівень англійської. Ви вже використовуєте складні речення, можете зрозуміти сенс письмових текстів на різні теми. Ви вже трохи можете брати участь в обговореннях, суперечках і висловлювати свою думку. Але Вам ще потрібно попрацювати над граматикою і розширити словниковий запас. Можете висловити думку в письмовій формі, іноді використовуючи різні стилі.

6

 

 

 

 

7

Просунутий

6.5 – 7.5

89/231/575 – 100/250/600

Ви добре розбираєтеся в мові і вже можете вибирати, які мовні засоби використовувати в залежності від ситуації. Ви ще не завжди впевнені щодо використання різних стилів висловлювань. Можете ефективно брати участь у різних соціальних і професійних ситуаціях, не надто складних з лінгвістичної точки зору. Можете брати участь в тривалих обговореннях, особливо на знайомі теми, використовуючи складні мовні структури. Ви можете читати і розуміти оригінальні тексти і вже вмієте бачити не тільки очевидний сенс. Уже можете непогано змінювати стиль письма в залежності від цілей і ситуації.

8.0 – 9.0

Ви використовуєте англійську мову. У Вас хороший темп. Ви можете розпізнавати нюанси, вільно читати. Все що Вам потрібно, це продовжувати розширювати свій словниковий запас.