Підготовка до іспитів Cambridge

Сучасний ритм життя диктує нам свої умови - вже недостатньо просто пред'явити роботодавцю або клієнту сертифікат про проходження курсів англійської мови. Потрібен офіційний результат, який буде зрозумілий усім. Таким результатом, як правило, є здача одного з іспитів на знання англійської мови.

Іспити Cambridge неймовірно популярні серед студентів-європейців, а також студентів з Латинської Америки. У  країнах СНД вони теж в останні кілька років стали поступово завойовувати популярність.

Великим плюсом іспитів Cambridge є те, що практично для будь-якого рівня знання мови є свій іспит, і не треба бути профі в англійській, щоб спробувати свої сили і отримати відповідний сертифікат.

Перший рівень з пропонованих іспитів та навчання в Австралії це PET (Preliminary English Test). Для того щоб вступити на курс підготовки, потрібна англійська на рівні від «нижче середнього» до «середнього».

Другий рівень - FCE (First Certificate in English) - це, мабуть, найпопулярнiший рівень, так як для вступу потрібна англійська на рівні від «середнього» до «вище середнього» і саме людям з таким рівнем знання англійської мови часто потрібно офіційне підтвердження їх знань.

Третій рівень -  CAE (Certificate of Advanced English), призначений для людей з досить високим рівнем англійської: від «вище-середнього» до «просунутого».

Четвертий рівень - самий вищий пілотаж це CPE (Certificate of Proficiency in English) - для тих, у кого англійська на рівні, близькому до рівня носіїв мови.

Крім цього, існує ще один напрямок іспитів Cambridge - це іспити Cambridge BEC (Business English Certificate). Це спеціальний тип іспитів, в ході яких перевіряється здатність кандидата використовувати англійську мову для ділової комунікації. Тут також виділяється кілька ступенів: BEC Preliminary - прирівнюється за рівнем до Cambridge PET, BEC Vantage - приблизно дорівнює Cambridge FCE та BEC Higher - це рівень Cambridge CAE.

Набір групи на програму навчання в Австралії та підготовки до здачі іспиту здійснюється тричі на рік і дати початку однакові для всіх навчальних закладів (або різниця мінімальна). Дати здачі іспитів теж для всіх однакові. Заняття проходять в маленьких групах - не більше 12 чоловік в класі - і тривають 10-12 тижнів, після чого студенти можуть скласти відповідний іспит.

Проте для вступу на навчання до австралійських професійних або вищих навчальних закладів, а також для імміграції до Австралії, результати іспиту Cambridge не визнаються і необхідна здача іспиту IELTS або, в деяких випадках, TOEFL.

Підготовка до міжнародних іспитів

Якщо офіційний сертифікат вам необхідний для підтвердження знання мови для роботи з іноземними клієнтами та партнерами, то вам підійде іспит TOEIC (Test Of English for International Communication).

Для вступу на програми професійної та вищої освіти необхідно продемонструвати здатність читати, писати і говорити англійською. Незважаючи на велику кількість різних тестів, тільки два приймаються до розгляду: IELTS і TOEFL.

IELTS (International English Language Testing System)

Формат міжнародного іспиту розроблений при тісній співпраці цілого ряду організацій: British Council, IDP Education Australia, IELTS Australia і University of Cambridge ESOL Examinations. Тест можна здати в одному з майже 300 центрів, розташованих у більш ніж 100 країнах. Іспит IELTS покликаний оцінити мовні здібності кандидатів, бажаючих вчитися або працювати в англомовній країні, за шкалою від 1 до 9. IELTS пропонується в двох форматах: загальний та академічний. Академічний формат в основному призначений для тих, хто збирається здобувати освіту, в той час як загальний формат розрахований на більш загальні цілі, наприклад, імміграцію. Обидва формати передбачають перевірку рівня розвитку чотирьох мовних навичок: читання, письмо, розмова і сприйняття на слух.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

В Австралії TOEFL менш популярний, ніж IELTS, і набагато менше число навчальних закладів пропонує підготовку до TOEFL. Тим не менш, часто в графі вимог до знання мови можна зустріти як IELTS, так і TOEFL. Іспит пропонується в традиційному «паперовому» форматі, електронному та інтернет-форматі.

Незважаючи на те, що результати TOEFL визнаються більшістю навчальних закладів, для отримання візи в Австралію результати TOEFL можуть надавати тільки громадяни наступних колишніх союзних республік: Білорусь, Киргизстан, Молдова, Таджикистан і Узбекистан.

Реєстрація на програму навчання в Австраліїї може бути як відкритого (з будь-якого понеділка), так і закритого (визначені дати протягом року) типу. Для вступу на програми підготовки до міжнародних іспитів бажано мати середній рівень знання мови.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).