Імміграція в Австралію

Імміграція в Австралію

Австралія - ​​одна з небагатьох розвинених країн, що і на теперішній час  підтримують широку програму імміграції.

 Імміграція в Австралію - це процес, який вимагає професійного підходу, знання та дотримання норм і процедур австралійського міграційного законодавства, а також вміння враховувати індивідуальну ситуацію клієнта для успішного вирішення питання переїзду до Австралії.

 Виїхати до Австралії не так просто. Деякі потенційні претенденти на австралійську візу вважають, що це досить легка справа. Однак, як вам скажуть ті, хто вже пройшов процес отримання австралійської візи, це може виявитися дуже складною і заплутаною справою, що вимагає великої кількості часу і, що найважливіше, розуміння імміграційних законів Австралії, а також знання вимог, що висуваються до кандидатів на той чи інший тип візи. Здебільшого заявники отримують відмову саме через те, що не знайомі з усіма тонкощами візової системи, процесом подачі візової заяви та правилами розгляду заяв на візу, яким слідують співробітники Департаменту імміграції.

 Наш зареєстрований міграційний агент в Австралії (MARN, MMIA) запропонує вам різні варіанти віз і імміграції, допоможе вибрати найбільш оптимальний шлях, разом пройти складні, але необхідні етапи підтвердження кваліфікації та отримання спонсорства при необхідності, підготує візову заяву та буде представляти ваші інтереси в Департаменті імміграції.

Види імміграційних програм Австралії

Існує кілька основних варіантів імміграції: професійна, сімейна, робоча, бізнес, студентська. Імміграція в Австралію - це завжди складний, багатоетапний процес. Ми рекомендуємо звертатися до фахівців у цій галузі для підбору найбільш оптимального шляху в залежності від індивідуальної ситуації.

 • Професійна імміграція передбачає отримання постійної візи через підтвердження кваліфікації зі списку спеціальностей, що запропоновано Департаментом імміграції та Захисту Кордонів  на імміграцію. В рамках цієї Програми може бути необхідний етап отримання спонсорства штату / території. Детальніше читайте на сторінці Професійна Імміграція.
 •  Сімейна імміграція включає в себе переїзд до Австралії членів сім'ї резидентів або громадян Австралії - батьків, дітей, подружжя, наречених / женихів, одностатевих партнерів і т. д. Детальніше читайте на сторінці Сімейна Імміграція.
 •  Робоча імміграція передбачає довгострокове або короткострокове спонсорство роботодавця. Також існують спеціальні Програми робочої імміграції в віддалені райони Австралії. Детальніше читайте на сторінці Працевлаштування.
 • Бізнес імміграція в Австралію можлива через покупку або продаж бізнесу, а також інвестиції. Детальніше читайте на сторінці Для бізнесменів.
 • Студентська імміграція, а також навчання в Австралії, стажування або проходження мовних курсів також можуть стати черговим кроком на шляху до постійної візи в Австралію. Детальніше читайте на сторінці Навчання в Австралії.

 Напишіть нам, і ми зможемо підібрати той варіант імміграції в Австралію, який підходить саме Вам!

Етапи міграційного процесу в Австралію

Наші фахівці нададуть допомогу по окремо обраним або всіх етапах імміграції до Австралії: 

 • оцінка візової відповідності
 • підбір найбільш оптимального варіанту імміграції за індивідуальними параметрами клієнта
 • аналіз професійної діяльності клієнта з метою підбору найбільш точної спеціальності на імміграцію
 • підтвердження кваліфікації заявника (в тому числі рекомендації щодо змісту резюме, рекомендаційних листів, вичитування кар'єрних епізодів та ін.)
 • отримання спонсорства штату / території
 • реєстрація в Skill Select
 • формування візової справи і подача візової  заяви до Департаменту імміграції
 • супроводження візової справи на всіх етапах (в тому числі відповіді на запити Департаменту імміграції в ході розгляду візової справи)
 • консультації з проходження медичного огляду та збір довідок про несудимість
 • допомога в адаптації клієнта після переїзду до Австралії

 

Підрахунок балів для претендентів на імміграцію в Австралію

Для імміграції в Австралію використовується спеціальна бальна система, згідно з якою будь-який бажаючий може заздалегідь оцінити свої шанси на постійну візу. Набираючи відповідні бали за свою кваліфікацію, досвід роботи, вік і знання англійської мови, успішний кандидат повинен в сумі отримати прохідний бал - 60.

Заповніть нашу анкету та безкоштовно оцініть свої шанси.

Підрахунок балів на імміграцію в Австралію.

 

Чому Австралія? 

Експерти провели опитування серед іммігрантів і встановили перелік факторів, які найбільш важливі при виборі країни:

    рівень доходів населення;

    вартість життя в країні;

    вартість середнього і вищого навчання;

    можливість отримати роботу за фахом після переїзду;

    простота процесу отримання посвідки на проживання;

    відсутність стереотипів і упереджень місцевого населення до іноземців;

    клімат і природні особливості нової країни проживання;

    безпечне середовище проживання, низький рівень злочинності.

 

За всіма цими факторам Австралія є пріоритетною країною для імміграції, в порівнянні, наприклад, з США, Великобританією або Канадою. Дізнайтеся про Австралію більше, і можливо саме вона виявиться ідеальним місцем для Вас і Вашої родини.