Мовні курси та спеціальні програми

Державною мовою Авсраліі є англійська. Тому, якщо Ви хочете вивчати цю мову на високому рівні, саме Австралія може стати найкращим варіантом. Наші фахівці допоможуть підібрати короткострокові мовні курси і довгострокові програми для вивчення англійської мови. В цілому, використовується наступна класифікація курсів з вивчення англійської мови в Австралії:

Загальна англійська - загальний курс англійської мови. Повний чи неповний день. Заняття проходять у невеликих групах в доброзичливій атмосфері.

Академічний англійська - курс необхідний для продовження навчання в професійному коледжі або вищому навчальному закладі.

Академічний рік / семестр - спеціально розроблений для тих, кого цікавить більш тривала програма навчання. Включає в себе декілька типів курсів.

Ділова англійська - програма вивчення англійської мови, необхідного для ділового листування та професійної комунікації.

Екзаменаційні курси - підготовка до здачі іспитів Cambridge, IELTS/TOEFL і TOEIC.

Англійська Плюс - поєднує вивчення англійської мови з активним відпочинком, професійним курсом, стажуванням або роботою.

Стажування - програма стажування за фахом в австралійських компаніях. Тривалість - від 1 до 12 місяців. Необхідний рівень англійської - Upper Intermediate.

Au Pair / Demi Pair - безкоштовне проживання в австралійській сім'ї в обмін на допомогу по господарству і догляду за дітьми.

Програми підготовки викладачів - програми навчання та підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови.

Програми індивідуального навчання - індивідуальні заняття з викладачем. Як самостійна програма або як доповнення до основної програми навчання.

Програми групового навчання - освітні тури і корпоративне навчання.

Як отримати візу для вивчення англійської мови в Австралії?

Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий курс англійської мови в Австралії, а також якісно проконсультувати і допомогти зібрати необхідний пакет документів для отримання студентської візи Австралії. Наш зареєстрований міграційний агент сформує і подасть Вашу заяву на отримання студентської візи, а також підкаже, як зменшити ризик відмови за такою візою.

Детальніше про цей процес читайте на сторінці СТУДЕНТСЬКІ ВІЗИ.