Новини

Слідкуйте за оновленням списків професій на спонсорство штатів

Навіть коректно складена заява на імміграцію і спонсорство не гарантує успіх. Кандидати на спонсорство обираються виключно на розсуд уряду штату / території і винесене рішення оскарженню не підлягає.

Зверніть увагу: в дуже обмежених випадках (наприклад, в Північній Території) спонсорство штату / території можна отримати, навіть якщо спеціальності заявника немає в списку на спонсорство, але у заявника є запрошення на постійну роботу.

Штати досить регулярно оновлюють списки професій на спонсорство. Слідкуйте за оновленнями в наших новинах або зверніться до наших фахівців.

Візові справи веде досвідчений міграційний агент MARA (0850624)

Всі візові справи наших клієнтів веде зареєстрований міграційний агент (MARN, MMIA). До кожної ситуації ми підходимо дуже індивідуально, допомагаючи вибрати найбільш оптимальний шлях до тимчасових віз Австралії або імміграції. При роботі з клієнтами зареєстрований міграційний агент керується жорсткими вимогами відповідного Законодавчих Актів (Code of Conduct).

Переїзд до Австралії на ПМЖ через спонсорство роботодавця.

Ми запрошуємо до участі в регіональних спонсорських програмах фахівців різних професій з високим рівнем володіння англійською мовою.

RSMS Програма передбачає роботу за межами великих міст Австралії фахівців різних професій протягом як мінімум 2-х років. При виконанні умов Програми, кандидат отримує статус резидента і може проживати далі в будь-якому місті Австралії і працювати з будь-якої спеціальності за своїм бажанням.

Опубліковані списки професій на імміграцію в Австралію на 2016-2017

Щороку Департамент Імміграції та Захисту Кордонів Австралії оновлює списки професій на імміграцію. Це може стати як радісною новиною для тих, хто чекає повернення своєї професії до списків, так і обнулити  можливості для імміграції тим, хто не встиг подати візову заяву в попередньому фінансовому році.