Оформлення віз

оформлення візАвстралія докладає багато зусиль для вибудовування гнучкою і динамічною економіки, активно бере участь в міжнародних організаціях і налагоджує торговельні зв'язки із зарубіжними партнерами. Все це створює додаткові умови для припливу мігрантів, здатних внести вклад в розвиток держави. Особливо з 2017 року Австралія стала дуже привабливою для імміграції - багато хто хоче переїхати сюди на постійне місце проживання.

Ми пропонуємо професійні послуги з підготовки і подання пакета документів на будь-який тип візи для громадян України і країн СНД, за винятком програм гуманітарної імміграції.

Заяви на певні типи віз подаються і розглядаються в спеціалізованих візових центрах країни. Інформація про кожну візову категорію для оформлення візи в Австралію включає в себе список необхідних документів і додаткову інформацію про подачу. Перш за все, потрібно зважити всі шанси на отримання візи. Вартість послуги і ціни на оформлення візи в Австралію ви зможете обговорити з нашим фахівцем в Києві.

Існує безліч різних віз до Австралії, які умовно можна розділити на кілька груп:

  • короткострокові візи для Українців, і громадян СНД (гостьові, туристичні, ділові, візи для проходження лікування);
  • студентські візи для Українців, і громадян СНД (навчання на мовних курсах, в школах, коледжах, університетах);
  • сімейні візи для Українців, і громадян СНД (для наречених / женихів, цивільних і офіційні подружжя, в тому числі одностатевих партнерів, батьків і близьких родичів австралійських громадян / постійних резидентів);
  • робочі візи для Українців, і громадян СНД до Австралії на запрошення працедавця;
  • імміграційні візи для Українців, і громадян СНД до Австралії, професійна імміграція (незалежна імміграція в Австралію або зі спонсорством австралійського штату / території або Австралійського роботодавця);
  • бізнес імміграція для Українців, і громадян СНД до Австралії для власників / співвласників успішного бізнесу і інвесторів.