Визначення відповідності по вакансіях в Австралії

Щоб отримати роботу в Австралії, Ви повинні відповідати основним візовим вимогам, що пред'являються Департаментом Імміграції Австралії, а також критеріям роботодавців по кожній позиції. Основні загальні вимоги, що пред'являються до претендентів:

  • вік не більше 50 років;
  • знання англійської мови на рівні не нижче IELTS 5.0 (або 6.0, якщо Ви хочете отримати постійну робочу візу, є конкретна вимога по професії або потрібне підтвердження кваліфікації);
  • наявність освіти та досвіду роботи за певною професією;
  • та інші.

Детальніше про відкриті вакансії читайте на сторінці ВАКАНСІЇ.

Детальніше про тимчасові та робочі візи читайте на сторінці РОБОЧІ ВІЗИ.

Для точного визначення Вашого відповідності або початку процесу працевлаштування або оформлення робочої візи Австралії заповніть анкету нижче або зв'яжіться з нашими фахівцями.

Таблиця для самостійної оцінки приблизного рівня володіння англійською мовою

Рівень

Назва рівня

IELTS

TOEFL

iBT/CBT/PBT

Особливості

1

Початковий

Ви знаєте по-англійськи тільки кілька слів. Іноді можете зрозуміти прості речення та прохання, але відповідати можете тільки простими завченими фразами.

2

Елементарний

2.5 – 3.5

22/70/360 – 32/97/400

Ви можете спілкуватися на загальні, добре знайомі Вам теми про повсякденне життя. Ви можете освідчитися в більшості найпростіших ситуацій (запитати дорогу, розповісти про себе, поговорити про погоду ...). Використовуєте завчені пропозиції. Можете зрозуміти сенс простого, короткого тексту на знайому тему і можете написати кілька простих речень про себе або про когось іншого (друга, родича).

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

Середній

4.0

42/123/440

Ви непогано можете спілкуватися на ряд знайомих повсякденних тем. Але у Вас ще обмежений словниковий запас, Ви часто не розумієте, про що говорять, і можете використовувати тільки прості граматичні структури. Можете зрозуміти загальний зміст і знайти потрібну інформацію в простому письмовому тексті на знайому тему і можете писати короткі прості речення, які в більшості випадків здатні донести до читача зміст того, що Ви хотіли сказати.

4.5 – 5.0

52/150/475 – 61/175/500

Ви розумієте англійську мову і з певною упевненістю можете спілкуватися на знайомі теми. Здатність спілкуватися вже менше залежить від контексту і теми включають вже не тільки інформацію про себе або іншу нагальну інформацію. Ваш словниковий запас все ще не так великий і Ви ще не можете говорити у швидкому темпі, так як Вам потрібен час на те, щоб подумки побудувати граматично правильна пропозиція. Ви розумієте простий текст і можете написати самі текст на знайому тему, непогано скласти пропозиції, що досить для дружньої листування.

5.5 – 6.0

70/195/525 – 79/213/550

Загалом і в цілому у Вас хороший рівень англійської. Ви вже використовуєте складні речення, можете зрозуміти сенс письмових текстів на різні теми. Ви вже трохи можете брати участь в обговореннях, суперечках і висловлювати свою думку. Але Вам ще потрібно попрацювати над граматикою і розширити словниковий запас. Можете висловити думку в письмовій формі, іноді використовуючи різні стилі.

6

 

 

 

 

7

Просунутий

6.5 – 7.5

89/231/575 – 100/250/600

Ви добре розбираєтеся в мові і вже можете вибирати, які мовні засоби використовувати в залежності від ситуації. Ви ще не завжди впевнені щодо використання різних стилів висловлювань. Можете ефективно брати участь у різних соціальних і професійних ситуаціях, не надто складних з лінгвістичної точки зору. Можете брати участь в тривалих обговореннях, особливо на знайомі теми, використовуючи складні мовні структури. Ви можете читати і розуміти оригінальні тексти і вже вмієте бачити не тільки очевидний сенс. Уже можете непогано змінювати стиль письма в залежності від цілей і ситуації.

8.0 – 9.0

Ви використовуєте англійську мову. У Вас хороший темп. Ви можете розпізнавати нюанси, вільно читати. Все що Вам потрібно, це продовжувати розширювати свій словниковий запас.

Анкета претендента на працевлаштування в Австралію

Ви можете завантажувати файли форматів: jpg, jpeg, gif, png, pdf, doc, xls, ppt. Розмір фалів не повинен перевищувати 2Мб.

Поля, відмічені (*) зірочкою, обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, додайте 1 й 4.