Аспірантура в Австралії

Академічна освіта в Австралії - це прекрасна можливість для отримання ступеня магістра, або докторського ступеня науковим співробітникам і фахівцям, які бажають продовжувати свої дослідження.

Аспірантура Австралії складається з двох видів:

Ступінь магістра (Master Degree) - кількість років навчання для отримання ступеня магістра залежить від рівня наявної університетської освіти, і звичайно варіюється від одного до двох років. Ступінь магістра може бути двох типів:

  • Магiстр наук (Master Degrees by coursework) - цей ступінь можна отримати в результаті проведення дослідницької роботи протягом одного року. Однак, в залежності від факультету, може бути необхідним і написання невеликої роботи, яка завершує дане дослідження.
  • Кандидат наук (Master Degrees by Research and Thesis) - ця ступінь магістра може бути присуджена тільки після надання науково-дослідницької роботи, написаної на основі проведеного дослідження. Зазвичай отримання цього ступеня передбачає один рік навчання, хоча на практиці часто потрібно більш тривалий час.

Докторська ступінь (Doctoral Degree) - є найвищою науковою кваліфікацією, що присуджується австралійськими університетами. Як правило, для отримання цієї кваліфікації потрібне проведення науково-дослідницької роботи протягом 3-4 річного періоду, метою якої є значний внесок в розвиток фундаментальної науки або затвердження нового наукового методу або відкриття.

Консультація фахівця

З усіх питань освіти в Австралії, а також для індивідуального підбору навчального курсу, отримання студентської візи Австралії або оцінці шансів на імміграцію до Австралії після закінчення навчання в Австралії, будь ласка, зверніться до наших фахівців.