Стажування та навчання в Австралії

Однією з найбільш цікавих сфер проходження навчання в Австралії є стажування. Програму неоплачуваного стажування по спеціальності можна пройти практично в будь-якому більш-менш великому місті країни і не тільки отримати безцінний міжнародний досвід, але і підтягнути мову. Оплачуване стажування пропонується для молодих фахівців у галузі гостинності та готельної справи.

Стажування в Австралії можна пройти або за студентською візою в додаток до основного мовного курсу (в такому випадку дозволяється працювати не більше 40 годин на 2 тижні), або за окремою спеціально призначеною для стажувань візою (максимально можливий попередній курс англійської по цій візі становить 12 тижнів). Тривалість стажування в Австралії може бути всього лише 1-1,5 місяця, і може доходити до 1 року. І в тому і в іншому випадку необхідно продемонструвати знання англійської мови на рівні «вище середнього».

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).