Програми групового навчання

В рамках програми групового навчання англійської мови поєднуються інтенсивні заняття загальною англійською і спеціальним англійською, необхідним для вивчення шкільних предметів. Крім цього в програму входять регулярні екскурсії і спортивні заняття. Програма навчання в Австралії складається з двох напрямків.

Підготовка до середньої школи

Програма навчання призначена для тих, хто хоче вчитися в австралійській середній школі. Програма розрахована на дітей від 12 років і готує до вступу в молодшу (7-10 клас) або старшу (11-12 клас) середню школу. Після закінчення школи іноземні студенти можуть вступати до австралійський коледж чи університет нарівні з місцевими студентами.

Програма навчання в Австралії  включає в себе два основних аспекти: мовна підготовка і предметна підготовка. В рамках курсу поєднуються інтенсивні заняття загальною англійською і спеціальним англійською, необхідним для вивчення шкільних предметів. Велика увага приділяється розвитку навичок самостійної і групової роботи. Крім цього програма передбачає регулярні екскурсії і спортивні заняття.

Для вступу на програму навчання в Австралійську середню школу часто немає жорстких вимог, проте бажано хоча б на елементарному рівні знати англійську (потрібно вміти розповісти про себе в двох словах). Тривалість програми навчання може бути будь-який, однак не більше 50 тижнів. Початок занять в одних навчальних закладах тільки за заздалегідь визначеним датам, інші пропонують відкриттів тип реєстрації на програму (тобто можна почати з будь-якого понеділка).

Багато навчальних закладів Австралії працюють в тісній співпраці з державними середніми школами та приватними школами і іноді пропонують програму підготовки до школи на території середньої школи, що дає іноземним студентам можливість спілкуватися з австралійськими однолітками. Більшість також допомагають вибрати оптимальний варіант подальшого навчання: приватна школа чи державна школа, школа тільки для дівчаток, школа тільки для хлопчиків або школа спільного навчання і т.д.

Канікулярні програми навчання

Короткострокові програми навчання в Австралії, призначені для дітей і підлітків у віці від 8 до 17 років, що поєднують вивчення англійської мови з розвагами, екскурсіями та спортивними заняттями. Пропонуються лише обмежене число тижнів у році, як правило, в липні-серпні, березні-квітні і під час різдвяних і новорічних канікул. Максимальна тривалість програми 4-6 тижнів. Програма користується величезною популярністю, так як припускає вивчення англійської у веселій ігровій формі.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).