Спеціальні візи

Спеціальні візи в Австралію не підпадають під інші стандартні категорії віз. До спеціальних візами можна віднести наступні підкласи:

  • Віза для проходження курсу лікування;
  • Спеціальні візи для людей певних професій;
  • Спеціальні програми (стажування).

Для визначення найбільш підходящого типу Австралійської візи в Вашої індивідуальної ситуації, будь ласка, зверніться до наших фахівців.

Спеціальні програми (стажування)

В Австралії існує ряд спеціальних програм оплачуваних і неоплачуваних стажувань за різними професіями. Такі стажування призначені для молодих фахівців з метою культурного обміну, отримання додаткового професіональному досвіду на підприємствах Австралії, професійного стажування, практики. 

Для отримання такої спеціальної візи претендент повинен мати запрошення від партнерської організації (спонсора) на стажування в Австралію і відповідати вимогам цієї організації. Залежно від Програми вимоги до учасників можуть відрізнятися.

Такі візи видаються терміном до 12 місяців в залежності від складності та тривалості програми.

Віза для проходження медичного лікування в Австралії

Даний тип візи призначений для людей, які приїжджають в Австралію для проходження курсу лікування та супроводжуючих осіб, а також для донорів органів для трансплантації в Австралії. Цей же тип візи поширюється на бажаючих провести пологи в Австралії.

Умови отримання:

  • Намір приїхати в Австралію на лікування (або супроводжувати людину, котра їде в Австралію на лікування для надання підтримки), для того, щоб стати донором органу для трансплантації в Австралії або провести пологи в Австралії.
  • Ухвалення на лікування повинно бути офіційно підтверджено до подачі заяви на візу.
  • Наявність достатніх коштів для проходження лікування та проживання в Австралії.
  • Якщо майбутнє лікування буде проходити в державній лікарні, Департамент імміграції повинен бути впевнений, що прийняття на лікування іноземця не робить негативного впливу на доступ до лікування жителів Австралії. На приватні клініки ця вимога не поширюється.
  • Заявник, що прямує на лікування не повинен хворіти гострим інфекційним захворюванням (наприклад, туберкульоз).

 Додаткова інформація

Даний тип візи вважається короткостроковим і залежить від тривалості лікування. Максимальна тривалість візи до 12 місяців. 

Віза не поширюється на потенційних сурогатних матерів.

Віза не дає право працювати, а вчитися можна не більше трьох місяців.

Зверніть увагу! При організації пологів в Австралії в разі, якщо батьки не є громадянами або резидентами Австралії, дитина при народженні отримує той же тип візи. Факт народження на території Австралії сам по собі не дає право дитині на громадянство або постійну візу.

Для отримання додаткової інформації по конкретному типу візи або оцінці шансів, будь ласка, зверніться до наших фахівців.