Програми підготовки викладачів

Програма CELTA/DELTA

Курс CELTA передбачає отримання сертифіката на викладання англійської мови дорослим (Certificate in English LanguageTeaching to Adults) і призначений як для тих, у кого немає досвіду викладання, так і для тих, у кого є досвід викладання англійської мови як іноземної, але немає відповідної кваліфікації, а також для вчителів з ​​досвідом викладання в іншій області. Курс включає в себе лекції, активну і пасивну практику, а також консультації.

Курс DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults) є продовженням курсу CELTA i призначений для тих, у кого є кваліфікація і достатній (мінімум 2 роки) досвід викладання англійської мови як іноземної. Включає викладацьку практику, письмові завдання і іспит.

Обов'язкових вимог до рівня знання англійської мови немає. Рівень кандидатів визначається в ході письмового тесту та усної співбесіди, які є частиною процесу реєстрації на програму.

Програма TESOL

Курс TESOL - (Teaching English to Speakers of Other Languages)​​- складається з двох модулів: Language Module і Skills Module, які можуть вивчатися окремо і в будь-якому порядку. Однак тільки після проходження обох модулів видається сертифікат English for TESOL. Для проходження курсів не потрібно попередній досвід роботи, проте рівень знання англійської мови повинен бути не нижче Upper Intermediate Додатково можна також здати іспит Cambridge TKT - Teaching Knowledge Test.

Крім цього існує вступний курс для ознайомлення з особливостями викладання англійської мови як іноземної, а також курси, що передбачають отримання сертифікату про професійну освіту.

Спеціальні програми

До спеціальних програм викладання англійської мови можна віднести такі програми, як Навчання малюків і Навчання підлітків. Курс викладання англійської дітям включає в себе такі тематичні розділи, як, наприклад, використання ігрових прийомів і незвичайні ідеї при вивченнi письма та читання. А курс викладання англійської підліткам - такі розділи як мотивація підлітків до навчання, підготовка і застосування завдань для роботи в класі і використання сучасних технологій в процесі навчання. Курс передбачає активну і пасивну (спостереження за досвідченими вчителями) практику викладання.

Крім цього, багато навчальних закладів Австралії пропонують комбіновані програми, що охоплюють різні аспекти викладання англійської мови.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).