Програми індивідуального навчання

Індивідуальні заняття з викладачем англійська мови в основному використовується як доповнення до основної програми навчання в Австралії. Програма складається з двох напрямків.

Навчання в мовній школі Австралії

Індивідуальні заняття англійської мови з викладачем можна використовувати як доповнення до основної програми навчання в Австралії, а також як окрему самостійну програму. Переваги індивідуальних занять очевидні: вся увага викладача зосереджено на тих аспектах вивчення англійської мови, які потрібні саме вам - наприклад, відпрацювання тих чи інших мовних навичок або вивчення спеціалізованої лексики - для досягнення ваших індивідуальних цілей, що в поєднанні з перебуванням в країні вивчається і / або проживанням в англомовних приймаючій сім'ї дає результат у неймовірно короткий термін. Ви можете вибрати будь-яку кількість занять, мінімум 1 годину.

Навчання в школі викладача

Це, мабуть, самий дорогий, але самий ефективний спосіб вивчення англійської мови - метод повного занурення в мовне середовище. Навчання в тій чи іншій формі здійснюється практично цілодобово, усі вчителі проходять спеціальну атестацію, а їх школи - регулярну інспекцію. Ви самі вибираєте, скільки уроків на тиждень вам потрібно - 10, 15, 20, 25 або 30. Крім цього, можна поєднати вивчення мови зі спортивними заняттями або культурно-розважальною програмою. Для дітей до 18 років можна організувати додатковий нагляд, гарантує присутність хоча б одного дорослого члена сім'ї будинку в будь-який момент часу.

Для керівників і професіоналів є спеціальна програма, коли вчитель підбирається з урахуванням професійної спеціалізації студента, знайомий з галуззю, в якій зайнятий студент, знає термінологію і, відповідно, краще розуміє цілі і завдання студента.

Для людей, які звикли до певних стандартів проживання та відповідного комфорту, пропонується варіант з окремою ванною кімнатою і високою якістю проживання в Австралії та харчування.

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).