Проживання в австралійських сім'ях

Це відмінний спосіб зануриться в мовне середовище англійської і відчути себе частиною австралійської родини! Ви отримуєте безкоштовне проживання в Австралії та харчування в обмін на невелику роботу по дому і допомогу у догляді за дітьми.

Програма проживання в Австралії у сім'ях розрахована на студентів від 18-20 років, які мають середній і вищий рівень володіння англійською мовою. Досвід спілкування з дітьми та допомоги з домашніми справами обов'язковий. Студенти, як правило, працюють 15-16 годин протягом тижня і іноді сидять з дітьми у вихідні, в будь-якому випадку студентам за законом працювати можна не більше 20 годин на тиждень.

Тривалість програми проживання в Австралії у сім'ях - від 16 тижнів. Це пов'язано з тим, що мінімальний термін проживання в сім'ї в якості au pair складає 3 місяці. Плюс 4 тижні попереднього курсу англійської. В цей же час необхідно отримати дозвіл на роботу і пройти співбесіду з приймаючою сім'єю. Програму можна пройти тільки по студентській візі, так як тільки вона дає іноземним студентам право працювати, але, як уже було сказано, не більше 20 годин на тиждень і тільки на додаток до основних занять. Вибір основного курсу досить великий, це може бути курс загальної, академічної, ділової англійської

Навчання в Австралії

Для того щоб отримати можливість пройти навчання в Австралії, а також із загальних питань освіти в Австралії, проходження мовних курсів ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями за освітою в Австралії. Всі фахівці мають атестацію в сфері надання послуг іноземним студентам і занесені в єдину базу даних кваліфікованих фахівців за освітою в Австралії QEAC (Qualified Education Agent Counsellor).